Start / Galeria PORADY Płytki Czarny marmur - Emperador Dark.
Czarny marmur - Emperador Dark.

Czerń i biel to kolory podstawowe, ponadczasowe, zawsze modne a ich połączenie wygląda elegancko i z klasą. Połączenie czerni i bieli było stosowane od dawna, zwłaszcza w branży odzieżowej. W czerń i biel ubieramy się po to by uczcić jakieś święto lub gdy chcemy podkreślić wagę sytuacji lub wydarzenia, w którym uczestniczymy.

Jeśli więc poszukujesz płytek marmurowych dla twojego domu i nie masz sprecyzowanych preferencji co do ich koloru a oczekujesz by wnętrze wyglądało szykownie, z klasą i zawsze było modne, na pewno zadowolą cię i spełnią twoje wszystkie oczekiwania płytki marmurowe emperador dark.

Płytki marmurowe emperador dark to płytki z naturalnego kamienia, więc na pewno są trwałe. Są one doskonałym połączeniem czerni i bieli a przy tym nie są nudne, bo kamień naturalny nigdy nie jest tuzinkowy i jednolity. Płytki marmurowe emperador dark zachwycają swoją czarną barwą, na tle której wiją się białe nitki, przypominające pajęczynę.

Zdjęcie płytek marmurowych emperador dark.Zdjęcie płytek marmurowych emperador dark.

Nie bójmy się, że czarna barwa płytek marmurowych emperador dark nas przytłoczy, gdyż białe sploty na jej powierzchni rozjaśniają czerń a połączenie czerni i bieli sprawia, że podłoga będzie wyglądała pięknie.

Zwrócić uwagę należy na fakt, że nie są one tak łatwe w aranżacji wnętrz jak płytki marmurowe light cream, gdyż tutaj należy włożyć więcej wysiłku i wyobraźni by kolor ścian i mebli tworzył z płytkami marmurowymi emperador dark piękną, spójną całość. Jeśli zadanie to zostanie umiejętnie zaplanowane i zrealizowane, to otrzymamy wnętrze z klasą, które nigdy nam się nie znudzi.

Jeśli płytkami marmurowymi emperador dark wyłożymy podłogę w naszym domu, biurze czy salonie sklepowym, to najlepiej zastosować jasne barwy ścian, by wnętrze nie stało się zbyt ciemne i przytłaczające. Poza tym przy jasnym kolorze ścian płytki marmurowe emperador dark zostaną ładnie wyeksponowane i nic nie będzie od nich odwracało uwagi jak na przykład ściany w ciemnym i rażącym kolorze. Zaznaczyć należy, że można stosować wszystko lecz z umiarem, dlatego jeśli pomalujemy jedną ścianę na ciemny kolor, na przykład czerwony a pozostałe na jasny i zastosujemy się do zasad obowiązujących w wystroju wnętrz, to możemy uzyskać zaskakujący w sensie pozytywnym efekt.

Dziś w dziedzinie aranżacji i dekorowaniu wnętrz panuje moda na czarno-białe łazienki. Łazienka spowita w czerń i biel może być naprawdę piękna i przytulna. Jeśli planujemy remont łazienki, to weźmy pod uwagę możliwość wyłożenia jej płytkami marmurowymi emperador dark. Jeśli boimy się wyłożyć nimi całą powierzchnię ścian i podłogi, to spróbujmy połączyć płytki marmurowe emperador dark z płytką marmurową o jasnej barwie, najlepiej zbliżonej do bieli. Do tego białe mable, sanitaria, złote lub srebrne dodatki, zależnie od gustu i uzyskamy piękną łazienkę z klasą a zarazem ponadczasową, bo czerń i biel, niezależnie od panujących trendów w modzie, zawsze są na czasie. Połączenie czerni i bieli emanuje klasą , czystością i świeżością. Dodatkowo marmur, z którego wykonane są płytki marmurowe emperador dark, ndadzą wnętrzu solidności i trwałości, bo w końcu marmur to naturalny kamień.

Zdjęcie płytek marmurowych emperador dark.Zdjęcie płytek marmurowych emperador dark.

Tak jak w przypadku łazienek, tak i w przypadku kuchni, panuje dziś trend, by kuchnia wyglądała sterylnie, jasno i świeżo. Ma być ona jasna, najlepiej czarno-biała. Urządzając kuchnię możemy więc pokusić się na wykorzystanie w jej aranżacji płytek marmurowych emperador dark. Pomyślmy czy nie idealnie wyglądałyby także blaty z marmuru emperador dark. Do tego jasne a nawet białe szafki, jasne kolory ścian i możemy liczyć na wspaniały efekt. Taka kuchnia, w której dominuje czerń i biel marmuru emperador dark zawsze będzie wyglądała z klasą i nigdy nie przestanie być modna. Wykorzystane zostały tu bowiem ponadczasowe barwy, czyli czerń i biel a także ponadczasowe materiały, jak marmur, który nigdy nie zasłużył i nie zasłuży na to, by opisać go epitetem „kiczowaty”.

Płytki marmurowe emperador dark doskonale sprawdzą się także w salonach sklepowych i biurach, gdzie chcemy uzyskać efekt solidności, trwałości oraz zaufania do firmy oferującej nam swoje usługi lub towar.

Płytki Emperador Dark kupisz tutaj: Płytki marmurowe Emperador Dark.


Polecamy również: Materiały Budowlane SATI.


 

 

NOWY PUNKT
Zakład Kamieniarski PPHU Sati
Kamieniarstwo, Granit, Marmur
46-073 Wrzoski, k. Opola,
ul. Wrocławska 24
woj. opolskie
tel. kom. (+48) 784 518 593
tel. (+48) 77 546 22 78
fax. (+48) 77 546 21 86
biuro@tanienagrobki.com.pl
www.tanienagrobki.com.pl

 

Oddział Obwodnica Północna Opola EKSPOZYCJA NAGROBKÓW
46-020 Krzanowice
ul. Stara Droga 6 i 8
woj. opolskie
tel. kom. (+48) 666 523 384
tel. (+48) 77 546 22 78
fax. (+48) 77 546 21 86
biuro@tanienagrobki.com.pl
www.tanienagrobki.com.pl

Polityka prywatności